Technológia arómy

Káva, akú inak nedokáže urobiť žiadny plnoautomat

Chute sú rôzne a o chuti sa možno hádať. Preto z vašej NIVONY nevychádza nejaká káva, ale vaša káva. Vďaka našej technológii arómy .

Aróma z aplikácie

Ktoré technické zariadenie je vám prispôsobené viac ako váš smartfón? To je presne dôvod, prečo môžete použiť našu aplikáciu pre smartfón, aby ste optimálne zladili každý recept pre vašu NIVONU (momentálne exkluzívna pre modely 970 a 960) s vaším druhom kávy NIVONA. Tak ako to odporúča barista.

Cappuccino Connaisseur a
Barista in a Box

Nie je káva ako káva Potiaľto nič nové. Ale viete vlastne, na čom záleží pri dobrom cappuccine? Viete, koľko aróm je skrytých v jednom zrnku? Koľko vplyvov a premenných pôsobí na milovaný nápoj, ktorý tak radi pijeme vždy v rovnakej kvalite? Máme tu niečo pre vás!

Kávu takú individuálnu, ako ste vy sám.

Cappucino Connaisseur


Pre skutočne dobré cappuccino musí mlieko ovinúť kávu, doslova „opantať“. Preto u baristu natečie do šálky najprv káva a potom mlieko. Pre baristu s portalfiltrovým strojom to nie je žiadny problém. Pre plnoautomatické kávovary je to veľká výzva. Vaša NIVONA to však dokáže. Vďaka zabudovanému Cappuccino Connaisseur môžete určiť od 8. konštrukčnej série poradie kávy a mlieka a tak sa rozhodnúť pre správne cappuccino.

Barista in a box


Nie, nedodávame žiadneho živého baristu. Aby sme splnili svoju zodpovednosť v oblasti pracovných podmienok, vyvinuli sme náš systém aromatickej rovnováhy, ktorý prevezme túto prácu. Kávové zrno obsahuje až 800 rôznych aróm. Rozdiely sa prejavia len pri zmene spôsobu varenia. So systémom aromatickej rovnováhy sa sami rozhodnete, ktoré stopy chcete z kávového zrnka vydráždiť. Pri dynamickom nastavení si vyberiete jemnú kyselinu s mierne ovocnou stopou. Constant vám poskytne mierne horkastú príchuť s korenistou plnou chuťou. Nastavenie Intense robí česť svojmu názvu, silná korenistá káva s výrazným telom a trpkou stopou.

coffee
NÁJDITE SVOJHO
PREDAJCU NIVONY