NICR 1040

Pri práci to takto funguje u nás všetkých – len nie pri káve? Náš NICR 1040 eliminuje tento výkonnostný deficit. Vďaka jednoduchej obsluhe a čisteniu, ako aj obzvlášť veľkej nádobe na zrnkovú kávu a nádrži na vodu. Optimálne riešenie pre kanceláriu. Okrem toho je tu naša nová hadica na mlieko pre pohodlné čistenie pomocou easycleanu+, ako aj množstvová funkcia, ak porada opäť trvá dlhšie. Profil Quick navyše rýchlo dodá veľa kávy po krátkom stlačení gombíka. Všetko pre príjemný čas v práci. (dodávané od októbra 2020).

DOZVEDIEŤ SA VIAC

Najrýchlejší Barista in a box

"Dimenzovaný až na 65 šálok denne: Náš NICR 1040 prináša pôžitok z kávy do kancelárie. Spoľahlivo a stlačením tlačidla. A s profilom Quick mimoriadne rýchlo. S funkciou množstva môžete tiež odobrať až 1,9 litra kávy naraz – pre dlhé konferencie, tvorivé stretnutia alebo jednoducho do kanvice.
K tomu dostanete Baristu in a box (systém aromatickej rovnováhy), ako aj Cappuccino Connaisseur. Pre krátke prestávky v kuchynke. "


S easyclean+ a dvojitou hadicou

Najpohodlnejšie čistenie – vďaka novej dvojitej hadici na výdaj mlieka pre cappuccino a iné biele kávy. Jednoducho ho nechajte pripojený priamo k nádobe a mliečny systém sa vyčistí stlačením gombíka úplne sám.

Najdôležitejšie miesto stretnutia v každej spoločnosti: kuchynka s kávovarom. Pretože tam je káva viac ako len nápoj. Ponúka inšpiráciu a kofeín – a tým aj malú prestávku od každodennej práce na načerpanie nových síl a motivácie. Aby sme splnili tieto požiadavky, vyvinuli sme NICR 1040.

coffee
NÁJDITE SVOJHO
PREDAJCU NIVONY