Plnoautomatické kávovary a príslušenstvo

Sortiment NIVONY


Kvalitný plnoautomatický kávovar – a všetko, čo kávu robí ešte lepšou. Pretože rozhoduje vaša chuť. Pri každom cappuccine. Pri každom espresse. Pretože káva je viac ako len nápoj. Je pozvánkou. Kultúrou. Životom. Vydajte sa s nami na jedinečnú cestu zmyslov. Objavte NIVONU. Užite si túto chvíľu. My sa postaráme o vašu kávu.

Pre optimálne cappuccino: radu 9...

Chuť je otázkou postoja – nie komfortu. Modely našej 9. série kombinujú inováciu a intuíciu vďaka najnovšej technológii arómy. Individuálne displeje modelov vám poskytujú prehľad o procese varenia. Exkluzívne pre túto sériu môžete pomocou aplikácie jedným kliknutím prispôsobiť všetky recepty príslušnému druhu kávy NIVONA.

Lorem Ipsum dolor sit amet

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet. Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed diam voluptua. At vero eos et accusam et justo duo dolores et ea rebum. Stet clita kasd gubergren, no sea takimata sanctus est Lorem ipsum dolor sit amet.

Plný pôžitok pre viac cappuccina: radu 8...

Cappuccino, inak to dokáže pripraviť iba barista: S našou 8. sériou nechajte najskôr natiecť kávu do šálky a potom mlieko. Technická výzva. Pretože mlieko by sa malo ovinúť okolo kávy. To vytvára plné a dokonalé potešenie z cappuccina.

Cappuccino také chutné, že ho chcete vytlačiť: radu 7...

Formujeme cappuccino – stlačením gombíka. Naša 7. séria už roky spoľahlivo slúži milovníkom bielych káv a latte macchiato. Vďaka nekomplikovanej obsluhe. Cappuccino znamená spolupatričnosť, dôveru a múzu. Tento pocit sme chceli priniesť týmto zariadením do každej kuchyne. Takto sa môžete naplno sústrediť na túto chvíľu. O kávu sa postaráme my.

Ako od baristu Len bez brady. Radu 6...

Kávu ešte nepoznáte. Prinajmenšom takto. Pretože s našou 6. sériou vytvoríte kávu ako od baristu. Z plnoautomatického kávovaru. So vstupom do našej technológie arómy. Nechajte sa pohladiť jemnosťou kávových zŕn alebo dajte vyniknúť v plnej intenzite vynikajúcej chuti. Umožní vám to náš Barista in a box so systémom aromatickej rovnováhy.

Tu nastáva už ráno čas mletia. Radu 5...

Začiatočník pre začiatočníkov: S našou 5. sériou získate ten najlepší pôžitok z kávy s vždy čerstvo zomletými zrnkami. Takto nastáva ihneď ráno čas mletia. A nemusíte sa o nič starať, stačí stlačiť zodpovedajúce gombíky.

Ošetrenie pre vašu NIVONU

Hľadáte zrnká, ktoré sa oplatia? Alebo vhodnú údržbu pre svoju NIVONU? To všetko nájdete v našom sortimente príslušenstva.

Príslušenstvo pre vašu NIVONU


Predajcovia NIVONY vo vašej blízkosti

Ste zvedaví? Exkluzívne existuje v celom Nemecku vyše 2 500 špecializovaných predajcov NIVONY. Aj vo vašej blízkosti Nájdite svojho predajcu NIVONY vo vašom meste. Vzdialený len na jedno kliknutie.

NÁJDITE TERAZ SVOJHO PREDAJCU NIVONY

NICR 10'40: Spoľahlivý životabudič hľadá nové miesto

Pri práci to takto funguje u nás všetkých – len nie pri káve? Náš NICR 1040 eliminuje tento výkonnostný deficit. Vďaka jednoduchej obsluhe a čisteniu, ako aj obzvlášť veľkej nádobe na zrnkovú kávu a nádrži na vodu. Optimálne riešenie pre kanceláriu. Okrem toho je tu naša nová hadica na mlieko pre pohodlné čistenie pomocou easycleanu+, ako aj množstvová funkcia, ak porada opäť trvá dlhšie. Profil Quick navyše rýchlo dodá veľa kávy po krátkom stlačení gombíka. Všetko pre príjemný čas v práci.

A nezabudnite na zrnká!

Hľadáte zrnká, ktoré sa oplatia? Alebo vhodnú údržbu pre svoju NIVONU? To všetko nájdete v našom sortimente príslušenstva.

OBJAVTE VIAC

Sme tu pre vás. A pre vašu NIVONU.

Zameriavame sa na vašu chuť. A to zahŕňa aj spoľahlivý plnoautomatický kávovar. V prípade akýchkoľvek otázok alebo návrhov nás neváhajte kontaktovať.

OBJAVTE VIAC

coffee
NÁJDITE SVOJHO
PREDAJCU NIVONY