Plnoautomatické kávovary a príslušenstvo

Sortiment NIVONY


Kvalitný plnoautomatický kávovar – a všetko, čo kávu robí ešte lepšou. Pretože rozhoduje vaša chuť. Pri každom cappuccine. Pri každom espresse. Pretože káva je viac ako len nápoj. Je pozvánkou. Kultúrou. Životom. Vydajte sa s nami na jedinečnú cestu zmyslov. Objavte NIVONU. Užite si túto chvíľu. My sa postaráme o vašu kávu.

Pre optimálne cappuccino: radu 9...

Chuť je otázkou postoja – nie komfortu. Modely našej 9. série kombinujú inováciu a intuíciu vďaka najnovšej technológii arómy. Individuálne displeje modelov vám poskytujú prehľad o procese varenia. Exkluzívne pre túto sériu môžete pomocou aplikácie jedným kliknutím prispôsobiť všetky recepty príslušnému druhu kávy NIVONA.

Plný pôžitok pre viac cappuccina: radu 8...

Cappuccino, inak to dokáže pripraviť iba barista: S našou 8. sériou nechajte najskôr natiecť kávu do šálky a potom mlieko. Technická výzva. Pretože mlieko by sa malo ovinúť okolo kávy. To vytvára plné a dokonalé potešenie z cappuccina.

Cappuccino také chutné, že ho chcete vytlačiť: radu 7...

Formujeme cappuccino – stlačením gombíka. Naša 7. séria už roky spoľahlivo slúži milovníkom bielych káv a latte macchiato. Vďaka nekomplikovanej obsluhe. Cappuccino znamená spolupatričnosť, dôveru a múzu. Tento pocit sme chceli priniesť týmto zariadením do každej kuchyne. Takto sa môžete naplno sústrediť na túto chvíľu. O kávu sa postaráme my.

Ako od baristu Len bez brady. Radu 6...

Kávu ešte nepoznáte. Prinajmenšom takto. Pretože s našou 6. sériou vytvoríte kávu ako od baristu. Z plnoautomatického kávovaru. So vstupom do našej technológie arómy. Nechajte sa pohladiť jemnosťou kávových zŕn alebo dajte vyniknúť v plnej intenzite vynikajúcej chuti. Umožní vám to náš Barista in a box so systémom aromatickej rovnováhy.

Tu nastáva už ráno čas mletia. Radu 5...

Začiatočník pre začiatočníkov: S našou 5. sériou získate ten najlepší pôžitok z kávy s vždy čerstvo zomletými zrnkami. Takto nastáva ihneď ráno čas mletia. A nemusíte sa o nič starať, stačí stlačiť zodpovedajúce gombíky.

Ošetrenie pre vašu NIVONU

Hľadáte zrnká, ktoré sa oplatia? Alebo vhodnú údržbu pre svoju NIVONU? To všetko nájdete v našom sortimente príslušenstva.

Príslušenstvo pre vašu NIVONU


Predajcovia NIVONY vo vašej blízkosti

Ste zvedaví? Exkluzívne existuje v celom Nemecku vyše 2 500 špecializovaných predajcov NIVONY. Aj vo vašej blízkosti Nájdite svojho predajcu NIVONY vo vašom meste. Vzdialený len na jedno kliknutie.

NÁJDITE TERAZ SVOJHO PREDAJCU NIVONY

NICR 10'40: Spoľahlivý životabudič hľadá nové miesto

Pri práci to takto funguje u nás všetkých – len nie pri káve? Náš NICR 1040 eliminuje tento výkonnostný deficit. Vďaka jednoduchej obsluhe a čisteniu, ako aj obzvlášť veľkej nádobe na zrnkovú kávu a nádrži na vodu. Optimálne riešenie pre kanceláriu. Okrem toho je tu naša nová hadica na mlieko pre pohodlné čistenie pomocou easycleanu+, ako aj množstvová funkcia, ak porada opäť trvá dlhšie. Profil Quick navyše rýchlo dodá veľa kávy po krátkom stlačení gombíka. Všetko pre príjemný čas v práci.

A nezabudnite na zrnká!

Hľadáte zrnká, ktoré sa oplatia? Alebo vhodnú údržbu pre svoju NIVONU? To všetko nájdete v našom sortimente príslušenstva.

OBJAVTE VIAC

Sme tu pre vás. A pre vašu NIVONU.

Zameriavame sa na vašu chuť. A to zahŕňa aj spoľahlivý plnoautomatický kávovar. V prípade akýchkoľvek otázok alebo návrhov nás neváhajte kontaktovať.

OBJAVTE VIAC

coffee
NÁJDITE SVOJHO
PREDAJCU NIVONY