Pre labužníkov

NIVO 8000: Standard jutra już dzisiaj


Nowa seria 8000 to wszystko to, co najlepsze w ekspresach Nivona i jeszcze krok dalej - nowa jednostka zaparzająca to jeszcze więcej profili aromatu z tych samych ziaren. Idealne rozwiązanie dla tych, którzy szukają wszechstronnych rozwiązań w najwyższym standardzie. Najnowszą serię 8000 reprezentują NIVO 8101 w matowej czerni oraz NIVO 8103 w kolorze tytanowym.

Odkryj tutaj

Plný pôžitok pre viac cappuccina


Cappuccino, inak to dokáže pripraviť iba barista: S našou 8. sériou nechajte najskôr natiecť kávu do šálky a potom mlieko. Technická výzva. Pretože mlieko by sa malo ovinúť okolo kávy. To vytvára plné a dokonalé potešenie z cappuccina. S modelmi tejto série získate všetky možnosti pre celú škálu najobľúbenejšej bielej kávy Nemcov.

Cappuccino také chutné, že ho chcete vytlačiť:


Cappuccino také chutné, že ho chcete vytlačiť: Náš vstup do automatizovanej prípravy cappuccina a latte macchiato. Pri troch modeloch z našej 7. série stačí zvoliť recept, stlačiť gombík a do šálky vám pritečie mliečna pena a káva. Ideálne pre chvíle pokoja, keď to musí byť jednoducho rýchle cappuccino.

Predajcovia NIVONY vo vašej blízkosti

Ste zvedaví? Exkluzívne existuje v celom Nemecku vyše 2 500 špecializovaných predajcov NIVONY. Aj vo vašej blízkosti Nájdite svojho predajcu NIVONY vo vašom meste. Vzdialený len na jedno kliknutie

A nezabudnite na zrnká!

Hľadáte zrnká, ktoré sa oplatia? Alebo vhodnú údržbu pre svoju NIVONU? To všetko nájdete v našom sortimente príslušenstva.

TERAZ OBJAVUJTE

Sme tu pre vás. A pre vašu NIVONU.

Zameriavame sa na vašu chuť. A to zahŕňa aj spoľahlivý plnoautomatický kávovar. V prípade akýchkoľvek otázok alebo návrhov nás neváhajte kontaktovať.

VIAC K „NIVONA SERVISU“

coffee
NÁJDITE SVOJHO
PREDAJCU NIVONY