Pre performerov

Pre optimálne cappuccino


Pre všetkých, ktorí sa nechcú ničoho vzdať – hlavne nie pri káve. Naše dva modely NICR 970 a NICR 960 pre optimálne cappuccino. Alebo akúkoľvek inú kávu, ktorú si želáte. S mimoriadne veľkým displejom a osvetlením nádrže na vodu. Pre maximálne pohodlie vďaka intuitívnej koncepcii obsluhy.

Týmto sa stáva vašou úplne osobnou NIVONOU

Stále znovu a znovu si vychutnávajte každé ráno svoje obľúbené spomienky. Najlepšie pri dobrej káve. Priamo na vašej NIVONE. S naším režimom Flying Picture Mode. Exkluzívne pre modely 970 a NICR 960. Jednoducho preneste svoje obľúbené obrázky priamo na displej pomocou aplikácie NIVONA a pre každú fotografiu nastavte správny rámček.

Elegancia, ktorá sa stáva klasikou


Štíhlejší a upratanejší. Elegancia, ktorá sa stáva klasikou Náš NICR 960 zaujme nadčasovým štýlom a novou koncepciou obsluhy TFT displeja. K tomu sa pridáva vysokokvalitný materiál, ktorý tento dizajn dokonale završuje.

Predajcovia NIVONY vo vašej blízkosti

Ste zvedaví? Exkluzívne existuje v celom Nemecku vyše 2 500 špecializovaných predajcov NIVONY. Aj vo vašej blízkosti Nájdite svojho predajcu NIVONY vo vašom meste. Vzdialený len na jedno kliknutie

A nezabudnite na zrnká!

Hľadáte zrnká, ktoré sa oplatia? Alebo vhodnú údržbu pre svoju NIVONU? To všetko nájdete v našom sortimente príslušenstva.

TERAZ OBJAVUJTE

Sme tu pre vás. A pre vašu NIVONU.

Zameriavame sa na vašu chuť. A to zahŕňa aj spoľahlivý plnoautomatický kávovar. V prípade akýchkoľvek otázok alebo návrhov nás neváhajte kontaktovať.

VIAC K „NIVONA SERVISU“

coffee
NÁJDITE SVOJHO
PREDAJCU NIVONY