Pre puristov

Klik, klik, kawa!


CUBE 4' to nowoczesny sposób parzenia czarnej kawy w wielu odsłonach - od intensywnego espresso po klasyczne americano.
Bez kompromisów. Bez zbędnych dodatków. Cube łączy w sobie technologię automatycznych ekspresów do kawy i portafiltrów z kompaktowym rozmiarem ekspresu na kapsułki. Zalety trzech najpopularniejszych form przygotowywania kawy - teraz w jednym, małym ekspresie.

Ako od baristu Len bez brady.


Vstup do našej technológie arómy: S našou 6. sériou si môžete Baristu in a box priniesť do kuchyne – a vyťažiť z každého zrnka to najlepšie. V každom kávovom zrnku je viac ako 800 rôznych aróm. Pri každom varení ich môžete varírovať. A všetko nastaviť presne podľa vašej chuti. Pre vašu milovanú kávu. 

Tu nastáva už ráno čas mletia.


Začiatočník pre začiatočníkov: S našou 5. sériou získate ten najlepší pôžitok z kávy s vždy čerstvo zomletými zrnkami. Takto nastáva ihneď ráno čas mletia. A nemusíte sa o nič starať, stačí stlačiť zodpovedajúce gombíky.

Predajcovia NIVONY vo vašej blízkosti

Ste zvedaví? Exkluzívne existuje v celom Nemecku vyše 2 500 špecializovaných predajcov NIVONY. Aj vo vašej blízkosti Nájdite svojho predajcu NIVONY vo vašom meste. Vzdialený len na jedno kliknutie

A nezabudnite na zrnká!

Hľadáte zrnká, ktoré sa oplatia? Alebo vhodnú údržbu pre svoju NIVONU? To všetko nájdete v našom sortimente príslušenstva.

TERAZ OBJAVUJTE

Sme tu pre vás. A pre vašu NIVONU.

Zameriavame sa na vašu chuť. A to zahŕňa aj spoľahlivý plnoautomatický kávovar. V prípade akýchkoľvek otázok alebo návrhov nás neváhajte kontaktovať.

VIAC K „NIVONA SERVISU"

coffee
NÁJDITE SVOJHO
PREDAJCU NIVONY