Nikto nepotreboval NIVONU. A napriek tomu sme stále tu. Prečo?

Lebo sme iní ako konkurencia. Ale nielen preto. Sme sympatickou alternatívou. Sme otvorení. Priateľskí. Sme nadšenci kávy.   

O mimoriadnom obchodnom modeli v hektických časoch.

„Podľa niektorých predpovedí sme mohli prvý deň obchod opäť zavrieť,“ hovorí Peter Wildner. A tento 54-ročný muž by to mal vedieť. Je nielen súčasným konateľom spoločnosti NIVONA, ale bol tiež jedným zo zakladateľov značky. Stanovený cieľ Byť špecialistom na plnoautomatické kávovary pre špecializovaných predajcov.

„Môžeme povedať: náš plán fungoval.“

Súčasnosť ťažko mohla vyzerať lepšie: Viac ako 50 zamestnancov v súčasnosti pracuje na takmer 2 000 metroch štvorcových v norimberskom Südwestparku – plus 13 kolegov máme v externých službách. NIVONA teda nič tak v dohľadnom čase nezatvára. Čo súvisí aj s našimi nárokmi.

Žiadny plnoautomatický kávovar nemôže nahradiť schopnosti veľmi dobrého baristu. Ale môže mať v sebe znalosti veľmi dobrého baristu. Preto úzko spolupracujeme pri vývoji s odborníkmi na kávu a zbierame ohlasy od odbornej verejnosti. A takto vznikol napríklad náš systém aromatickej rovnováhy.

„Naše plnoautomatické kávovary by mali pripravovať najlepšiu kávu čo najjednoduchšie,“ hovorí konateľ Peter Wildner. To je neoddeliteľnou súčasťou našej filozofie.

Nielen príprava cappuccina a kol. z plnoautomatického kávovaru by malo byť nekomplikované. Aj čistenie plnoautomatických kávovarov by malo byť samočinné. Navyše, každý zákazník môže navyše vybrať varnú jednotku zo svojej NIVONY a sám ju vyčistiť. Chceme tiež zabezpečiť, aby cesty a procesy boli čo najjednoduchšie. Napriek štruktúre s veľmi rozdielnymi predajcami a veľmi rozdielnymi požiadavkami.

»Šálka ​​kávy je stále najlepším argumentom v prospech plnoautomatického kávovaru NIVONA«

Od začiatku sa NIVONA považovala za značku pre špecializovaných maloobchodných predajcov. Pražiarne, ako aj elektropredajne, ponúkajú naše plnoautomatické kávovary. „Chceme predávať tam, kde sa ľudia vyznajú v káve.“

Teraz nám dôveruje viac ako 2 500 predajcov. Pretože naše plnoautomatické kávovary sú presvedčivé, pretože naša koncepcia je presvedčivá. Pretože o NIVONU je záujem. Po 15 rokoch sme sa etablovali ako sympatická alternatíva. Pretože nám záleží na tom podstatnom: na pôžitku z kávy v najlepšej možnej kvalite.   

coffee
NÁJDITE SVOJHO
PREDAJCU NIVONY