Vernosť maloobchodu

Exkluzivita a solídnosť

Nivona je len tam, kde je dobré poradenstvo. Takže v špecializovaných predajniach. Prečo je to tak? Pred 15 rokmi sme začali s víziou predaja kávovarov výhradne prostredníctvom špecializovaných predajcov. Sme pevne presvedčení, že milovníci kávy môžu pri kúpe plnoautomatického kávovaru od špecializovaných predajcov získať dostatočnú individuálnu a profesionálnu podporu.
Reč je o členovi vašej domácnosti, od ktorého každý deň očakávate špičkový výkon. A tiež môžete čakať! Preto je potrebné, aby ste pri nákupe porovnali osobné potreby a želania s vlastnosťami rôznych modelov. Preto prikladáme veľkú dôležitosť osobnému a čestnému poradenstvu.

Osobne a blízko

Všetci majú prospech z exkluzivity špecializovaného obchodu. Spokojní zákazníci sú pre každého špecializovaného predajcu, ktorému ležia zákazníci na srdci, najdôležitejšou vecou. Poradca v špecializovanom odbore je naša hlasná trúba, náš veľvyslanec pre používateľov. Je pevnou súčasťou kávovej kultúry NIVONA.
V špecializovanom obchode sa nenachádzajú len informácie, ale aj osobné a individuálne rady a to najdôležitejšie: pravá káva od potenciálneho nového člena rodiny.
A ak s tým niečo nie je v poriadku, máte priame kontaktné miesto u predajcu. Hľadáte predajcu vo vašej blízkosti? Presne takto! Choďte tadeto!

Pre všetkých, ktorým ide o dobrú kávu.

Systém, v ktorom každý vyhráva. Používateľ profituje z vysokej odbornosti a priameho servisu. Obchod má exkluzívne a bezpečné postavenie a dostáva od nás čo najlepšie poradenstvo. A aj nás teší táto konštelácia, pretože vieme, že náš plnoautomatický kávovar je v správnych rukách – či už u maloobchodníkov, alebo u domácich nadšencov.

Najvyššia kvalita po všetkých stránkach

Vzťahy žijú zo stability. K tomu patrí pre nás predovšetkým stabilná kvalita. U nás v spoločnosti NIVONA sme sa od začiatku sústredili na absolútnu spokojnosť zákazníkov a maximálnu kvalitu. V súlade s tým sme sa jasne prihlásili k špecializovanému obchodu. Za tým stoja všetci naši – dnes už viac ako 50 – zamestnanci! Všetci sme veľkými milovníkmi kávy a prinášame so sebou svoju vášeň.

coffee
NÁJDITE SVOJHO
PREDAJCU NIVONY